• Slider 1

  Twoja reklama może być wszędzie. Zwróć się do nas, a my zadbamy o to.

 • Slider 2

  Nieustanny ruch i pośpiech oraz  duża ilość bodźców. To wszystko sprawia,  że nie jest łatwo zwrócić uwagę potencjalnego klienta na produkt. Zleć nam wykonanie reklamy i będzie dobrze.

 • Slider 3

   Żaden klient na Ciebie nie czeka? I nie będzie. Bez odpowiedniej reklamy. Pamiętaj o tym!

 • Slider 4

  Noc to także czas reklamy. Zabłyśnij! Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie podświetlany dibond.

O nas

HanArt to profesjonalna agencja reklamowa dla Ciebie. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Po piewsze  Spójność. W działaniu i projektowaniu. Dbamy o to, aby wszystko ze sobą współgrało. Od małej pieczątki po duże billboardy czy oklejone auto.

Po drugie  Kochamy to.

Po trzecie Nie naciągamy. Proponujemy dobór materiałów, miejsc reklamowych, rozwiązań marketingowych tak, aby mocno nie uderzyło po kieszeni! Nie chodzi nam o to aby nasi Klienci zostali bez pieniędzy - odwrotnie, aby reklama od nas, przyniosła wymierne korzyści. Cieszymy się z sukcesów innych.

Po czwarte  Rzetelność, kwalifikacje oraz fachowe doradztwo. Tak tak , wiemy - każdy to ma w swojej ofercie. My jednak podchodzimy do spraw profesjonalnie. Nie wykorzystujemy niewiedzy naszych klientów. Dobieramy odpowiednie podłoża, laminaty, papier, folie itp. tak, aby było jak najmniej spadów, za które u konkurencji Klient płaci. My minimalizujemy zbędne koszty. Współpracujemy z artystami, ilustratorami, architektami wnętrz ale przede wszystkim słuchamy naszych zleceniodawców i inwestorów.

Po piąte Jak czegoś nie potrafimy zrobić, to się za to zwyczajnie nie zabieramy. Nie pośredniczymy!

Po szóste Zwyczajnie jesteśmy uprzejmi, nie miewamy złych humorów, nie rzucamy słuchawką, odbieramy telefony prawie o każdej porze (w granicach rozsądku), a przede wszystkim nie oceniamy ludzi z wyprzedzeniem. Dla nas ważny jest każdy - bez wyjątków!

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com